Par mums

par mums

Multicore ir jauns, strauji augošs informāciju tehnoloģiju uzņēmums, kas dibināts 2015.gadā. Uzņēmums specializējas infrastruktūras izveides un pakalpojumu jomā, un nodarbojas ar plaša spektra IT preču tirdzniecību. Uzņēmuma darbība tika sākta pēc ilggadējas pieredzes strādājot informāciju tehnoloģiju pārdošanas jomā, kur tika uzrādīti augsti rezultāti un realizēti veiksmīgi projekti. Uzņēmumā ir apvienojušies labākie IT nozares tirgus speciālisti ar pieredzi nozīmīgu IT projektu realizācijā.

Uzņēmuma komanda sastāv no talantīgākajiem, prasmīgākajiem un pieredzējušākajiem speciālistiem tirgū. Mēs sekojam līdzi jaunākajām tehnoloģiju izmaiņām un uzlabojumiem, turpinot mācīties un augt kā komanda un indivīdi, un sniedzot mūsu klientiem kvalitatīvāko informāciju.

Mūsu klienti ir Valsts iestādes un komercuzņēmumi Latvijā. Uzņēmums saviem klientiem, sadarbībā ar pasaules vadošajiem ražotājiem, nodrošina pēc katra klienta vajadzībām izstrādātus piedāvājumus, lai optimāli pielāgotu IT pārvaldības sistēmas un atvieglotu klienta uzņēmuma darbību. Multicore speciālisti radīs katra klienta situācijai piemērotāko un vienkāršāko risinājumu un pakalpojumu jebkuram IT infrastruktūras līmenim.