TV SET ACC CEILING MOUNT 10-40/FPMA-C200BLACK NEOMOUNTS
  • Produkta kods: FPMA-C200BLACK
  • EAN: 8717371444235
  • Stāvoklis: Jauns
CenaSkaitsPiegāde
155.44
Apraksts
The Neomounts ceiling mount, model FPMA-C200BLACK is a tilt- and swivel ceiling mount for flat screens up to 40". This mount is a great choice for space saving placement or when wall mounting and floor placement is not an option.
Neomounts FPMA-C200BLACK has two pivot points and is suitable for screens up to 40" (102 cm). The weight capacity of this product is 20 kg. The ceiling mount is suitable for screens that meetVESA hole pattern 75x75 to 200x200mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts VESA adapter plates.
All installation material is included with the product.
Šim produktam ir 5 mēnešu garantija.
Parametri
SummaryNeomounts FPMA-C200BLACK Monitor/TV mount ceiling 10-40" - h 64-104 cm. Maximum weight capacity: 20 kg, Minimum screen size: 25.4 cm (10"), Maximum screen size: 101.6 cm (40"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 200 x 200 mm. Height adjustment range: 640 - 1040 mm, Tilt angle range: 0 - 180°, Swivel angle range: 0 - 180°, Angle of rotation: 360°. Product colour: Black
Ražotājs datu lapahttps://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44&artdetail=FPMA-C200BLACK
Vienība kastes augstums0.22
Vienība kastes garums0.75
Vienība kastes platums0.19
Maksimālais ekrāna izmērs40 "
Maksimālais Vesa stiprinājums200 x 200 mm
Maksimālais svars ietilpība20 kg
Maksimālais svars ietilpība uz displejs20 kg
Minimālais ekrāna izmērs10 "
Minimālais Vesa stiprinājums75 x 75 mm
Montāžas veidsCeiling
Numurs Of displeji atbalstīts1
Paneļa montāžas interfeiss100 x 100/100 x 200/200 x 100/200 x 200/75 x 75 mm
rotācijas leņķis360 °
Kabeļu pārvaldībaYes
Glavas atbalsta un plecu jostu pilnkomplektaYes
Augstums regulēšana diapazons640 - 1040 mm
Augstums regulēšana tipsManual
RotējošaisYes
Grozāms leņķis180 °
Grozāms leņķis diapazons0 - 180 °
GrozāmsYes
Noliekšana regulēšanaYes
Noliekšana Leņķis180 °
Noliekšana leņķis diapazons0 - 180 °
Korpusa materiālsSteel
Produkts krāsaBlack
Izcelsmes valstsTaiwan
Dziļums90 mm
Augstums1040 mm
Svars5830 g
Iepakojums dziļums225 mm
Iepakojums augstums190 mm
Iepakojums svars4500 g
Iepakojums platums760 mm
Harmonizētās sistēmas (HS) kods7326909890
Galvenais (outer) korpuss bruto svars6600 g
Galvenais (outer) korpuss augstums190 mm
Galvenais (outer) korpuss garums225 mm
Galvenais ārējais korpuss tīkla svars6000 g
Galvenais (outer) korpuss platums760 mm
Produkti uz galvenais (outer) korpuss1 pc(s)
Produkti uz palete (EU)40 pc(s)
Dziļums regulēšana diapazons0 - 90 mm