TV SET ACC WALL MOUNT BLACK/60-100" LFD-W2000 NEOMOUNTS
  • Produkta kods: LFD-W2000
  • EAN: 8717371445430
  • Stāvoklis: Jauns
CenaSkaitsPiegāde
166.22
Apraksts
The Neomounts wall mount, model LFD-W2000 is a tiltable wall mount for flat screens up to 100" (254 cm). This mount is a great choice when you want the ultimate viewing flexibility with your flat screen. Depth of this mount is 13 centimetres.
Neomounts LFD-W2000 is suitable for screens up to 100" (254 cm). The weight capacity of this product is 125 kg. The wall mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 200x200 to 1000x800mm.
Create a clean design ambiance for your flat screen TV in the living room, bedroom or home cinema.
All installation material is included with the product.
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
Parametri
SummaryNeomounts LFD-W2000 TV mount wall 60-100" - tiltable. Maximum weight capacity: 125 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 1000 x 800 mm. Tilt angle range: 0 - 30°, Distance to the wall (max): 13 cm. Product colour: Black
Ražotājs datu lapahttps://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44&artdetail=LFD-W2000
Vienība kastes augstums0.235
Vienība kastes garums1.18
Vienība kastes platums0.07
Maksimālais ekrāna izmērs100 "
Maksimālais Vesa stiprinājums1000 x 800 mm
Maksimālais svars ietilpība125 kg
Maksimālais svars ietilpība uz displejs125 kg
Minimālais ekrāna izmērs60 "
Minimālais Vesa stiprinājums200 x 200 mm
Montāžas veidsWall
Numurs Of displeji atbalstīts1
Attālums To The sienas Max130 mm
Noliekšana regulēšanaYes
Noliekšana leņķis diapazons0 - 30 °
Korpusa materiālsSteel
Produkts krāsaBlack
Izcelsmes valstsChina
Iepakojums tīkla svars8190 g
Svars8120 g
Iepakojums dziļums68 mm
Iepakojums augstums1178 mm
Iepakojums svars8200 g
Iepakojums platums232 mm
Harmonizētās sistēmas (HS) kods7326909890
Galvenais (outer) korpuss bruto svars19600 g
Galvenais (outer) korpuss augstums250 mm
Galvenais (outer) korpuss garums155 mm
Galvenais ārējais korpuss tīkla svars16400 g
Galvenais (outer) korpuss platums1195 mm