TV SET ACC FLOOR STAND 60-100"/TVS-100T-03 GEMBIRD
  • Produkta kods: TVS-100T-03
  • EAN: 8716309135023
  • Stāvoklis: Jauns
CenaSkaitsPiegāde
166.56
Apraksts
  • Easily move your TV to any location
  • Quick and easy height adjustment
  • Perfect for office and educational use
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
Parametri
SummaryGembird TVS-100T-03. Maximum weight capacity: 120 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 1000 x 600 mm. Height adjustment range: 1920 - 2320 mm, Tilt angle range: 5 - -10°. Product colour: Black
Ražotājs datu lapahttps://gembird.com/item.aspx?id=13502
Vienība kastes augstums1.135
Vienība kastes garums0.381
Vienība kastes platums0.233
Maksimālais ekrāna izmērs100 "
Maksimālais Vesa stiprinājums1000 x 600 mm
Maksimālais svars ietilpība120 kg
Maksimālais svars ietilpība uz displejs120 kg
Minimālais ekrāna izmērs60 "
Minimālais Vesa stiprinājums200 x 200 mm
Montāžas veidsFloor
Numurs Of displeji atbalstīts1
Iebūvēts In plauktsYes
Kabeļu pārvaldībaYes
Glavas atbalsta un plecu jostu pilnkomplektaYes
Augstums regulēšana diapazons1920 - 2320 mm
Bloķējams riteņiYes
Numurs of riteņi4 wheel(s)
Noliekšana regulēšanaYes
Noliekšana leņķis diapazons5 - -10 °
RiteņiYes
Korpusa materiālsSteel
Produkts krāsaBlack
Atbilstības sertifikātiCE/RoHS
Izcelsmes valstsChina
ManuālsYes
Montāžas komplektsYes
Dziļums Maks.740 mm
Augstums2303 mm
Svars34000 g
Platums1177 mm
Iepakojums dziļums1200 mm
Iepakojums augstums180 mm
Iepakojums tipsBox
Iepakojums platums600 mm